Další přírodní produkty

Náhled Název, cena klubová / běžná
Popis
Skeletin
447 Kč / 581 Kč

3set      1091 Kč / 1318 Kč

Udržuje dobrý stav kostí, napomáhá správné funkci kloubů, podporuje tvorbu pojivových tkání, pečuje o dobrý stav kůže. Použití: Pro stavbu kostí jsou nezbytné minerální látky, jež představují 60 % kostní tkáně, a kolagen, tvořící 24 % kostní tkáně. Díky obsahu minerálních látek jsou kosti pevné a tvrdé, kolagen jim dodává pružnost v tahu i tlaku. Při nedostatku minerálních látek se kosti stávají měkčí (osteomalacie) a řidší (osteoporóza), mají tendenci se ohýbat a velmi snadno se zlomí. Pokud kostem chybí elastický kolagen, jsou sice tvrdé, ale velmi křehké a nevydrží potřebnou zátěž. Kolagen je také základní chemickou látkou, která až ze 40 % utváří chrupavčitou tkáň. Ta obaluje styčné plochy kloubních spojení a chrání je tím před nadměrným opotřebením.              Balení 135ks, doplněk stravy.
Imunosan

448 Kč / 582 Kč

Podporuje imunitní systém, zajišťuje přirozenou obranyschopnost, zlepšuje duševní stav a výkon. Použití: Podporuje vlastní obranyschopnost, mobilizaci přirozených zbraní imunitního systému a „vycvičení“ imunity ke zvýšení odolnosti. Tento efekt podporuje schopnost řady obsažených extraktů stimulovat produkci T-lymfocytů – imunitních buněk s paměťovým efektem. Balení 90ks, doplněk stravy.
Revitae

434 Kč / 564 Kč

Zlepšuje stavy únavy, stresu a vyčerpání, harmonizuje nervový a hormonální systém, podporuje kvalitu krve, detoxikace a regenerace. Použití: Obsahuje kombinaci přírodních látek a vitaminů, které účinně napomáhají odstraňovat negativní projevy stresu. Optimalizuje metabolické pochody a regeneruje organismus vystavený dlouhodobé zátěži. Pečuje současně o cévní, nervový, hormonální i trávicí systém, posiluje činnost vnitřních orgánů a předchází jejich poškození. Dodává životní sílu, optimismus a duševní svěžest. Balení 90ks, doplněk stravy.
Vitamarin

227 Kč / 295 Kč

Použití: Čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny, z nichž se v těle tvoří tkáňové hormony, tzv. prostaglandiny. Mají vliv na lepší prokrvování všech orgánů v těle a správnou činnost srdce a mozku. Omega-3 mastné kyseliny také upravují metabolismus tuků, příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi. Balení 90ks, doplněk stravy.

Peralgin

410 Kč / 532 Kč

Podporuje produkci cytokinů a specifických protilátek, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje nervovou soustavu. Použití: Obsahuje extrakt a olej z perily křovité, která je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny. Přípravek dále obsahuje výtažek z léčivé cizopasné houby cordyceps, užívané jako tradiční lék k upevnění zdraví a pro zvýšení odolnosti. Komplex účinných látek je doplněn esencí z brutnáku, kozlíku, ze semen vinných hroznů a obohacen hořčíkem. Balení 120ks, doplněk stravy.
Celitin
203 Kč / 264 Kč
Použití: Obsahuje silnou trojkombinaci lecitinu, extraktu z Ginkgo biloby a Gotu kola. Příznivě ovlivňuje především mozkovou činnost, zvyšuje mentální výkon a udržuje dušení pohodu. Pečuje o kardiovaskulární systém, cévní soustavu a periferní prokrvení. Balení 90ks, doplněk stravy.
Flavocel

349 Kč / 454 Kč

Podporuje produkci cytokinů a specifických protilátek, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje nervovou soustavu.  Použití: Obsahuje koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského obohacený o vitamin C, glykosidy ze stévie sladké a speciální směs éterických olejů. Pomáhá v období zvýšeného výskytu nemocí z nachlazení, chřipek, při rekonvalescenci organismu i proti působení oxidačního stresu. Balení 150ks, doplněk stravy.