OBJEDNÁVKY NA TEL. 724 965 773

MĚŘENÍ EAV SUPERTRONIC – KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ
Diagnostika meridiánů a energetických drah
Meření energetiky jednotlivých orgánů a tělních systémů
Testování potravinové intolerance, vhodnosti léků, potravin, kosmetiky, terapií
Cílený výběr preparátů Energy a dalších

Cena za měření: 200 Kč
Cena za kompletní testování: 300 Kč (léky, potraviny aj.)

DETOXIKAČNÍ PORADENSTVÍ 
testování patogenů v organismu pomocí kyvadla a speciálních tabulek
testování 5. druhů mikroorganismů (plísně, prvoci, viry, bakterie, paraziti) testování nejvhodnější terapie pro detoxikaci
(Energy, Joalis, tinktury Dr. Huldy R.Clarkové, frekvence aj.)
testování přesných frekvencí/dávek na konkrétní mikroorganismy

Cena za terapii: 500 Kč

FREKVENČNÍ TERAPIE

Super Ravo Zapper
Frekvenční generátor určený pro rychlou likvidaci virů, plísní, bakterií a parazitů v rozsahu od 1 Hz do 900 kHz (900 000 Hz).

Ramaloop
Přídavné zařízení pro frekvenční generátor Super Ravo Zapper, který vytváří kolem své rámové cívky ( „antény“) impulsní střídavé magnetické pole v řádu několika metrů a tím umožňuje zcela bezkontaktní likvidaci mikroorganismů. (vhodné pro děti i zvířata).

Cena : dle dohody

V ČEM SPOČÍVÁ DIAGNOSTIKA SUPETRONICEM:
Změřením bodů na rukou a nohou a následnou analýzou jejich hodnot lze poměrně přesně zjistit zdroj případných potíží. Je možné určit enzymatické systémy, které nepracují na 100%, zda nejde o poruchu vstředávání v tenkém střevě, je možné odhalit infekční stavy atd….
Nejedná se o lékařskou diagnostiku, ale o zjištění funkčnosti jednotlivých systémů v těle. Po této analýze je možné přímo vytestovat konkrétní produkt nebo kombinaci produktů, které pomoéhou k obnově funkce orgánu – k jeho regeneraci. Tato diagnostika je metoda neinvazivní. Metoda měření SPT je určena k odhalování funkčních problémů, čímž se liší od lékařské diagnostiky, kdy se detekují organické poruchy a anatomické změny. Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s diagnostikou energetickou, která však vhodně doplňuje klasickou medicínu diagnostiku a je prospěšnou alternativou v péči o zdraví.

OBJEDNÁVKY NA TEL. 724 965 773

NOVĚ NABÍZÍME!!!
Výživové poradenství – emoční výživa – výživa jako životní styl. Chceš změnit výživu a nevíš jak na to? Individuální konzultace o výživě. Jak si ji přirozeně, zdravě a postupně zařadit do svého života. Měření na přístroji Tanita – určení jednotlivých hodnot těla a následné výživové doporučení. Viscerální tuk. Prevence zdraví. Zdravé potraviny. 
Poradenství a praktická pomoc při bezlepkové, bezlaktózové dietě. 
Individuální lekce Nordic Walking.
Další informace na tel.č. 777227749 – Jana Slanařová