Přírodní mýdla

Náhled Název, cena klubová / běžná
Popis
Artrin
108 Kč / 135 Kč

Použití: Mýdlo Artrin zvyšuje odolnost kůže proti bakteriálním infekcím. Je vhodné na ošetřování vlhkých ekzémů.Zvyšuje produkci potních žláz, proto působí příznivě na suchou kůži. Urychluje prostup metabolitů (solí) kůží, používá se při dně. 100g.

Cytovital
108 Kč / 135 Kč

Použití: Po používání mýdla Cytovital je pokožka hladká, jemná a vláčná. Mýdlo zvyšuje její pružnost a schopnost hydratace.Napomáhá vyprazdňování mazových žláz, promaštění pokožky je stejnoměrnější a nevytvářejí se mazové uzlíky. Mýdlo působí preventivně na tvorbu akné. Omezuje svrbění. 100g.

Droserin
108 Kč / 135 Kč

Použití: Mýdlo Droserin podporuje celkovou odolnost kůže proti běžným vyrážkám bakteriálního i virového původu. Působí také proti plísním.Zvyšuje pevnost pokožky, napomáhá dozrávání kožních buněk, ovlivňuje jejich rohovatění. Pokožka je po opakovaném používání hladká a pevnější. 100g.

Protektin
108 Kč / 135 Kč

Použití: Mýdlo Protektin zvyšuje odolnost kůže proti plísňovým onemocněním. Je vhodné pro ošetřování nohou. Působí na vyrážky nebo léze na kůži doprovázené drobným krvácením. Lze je využít při zánětech povrchových žil. Má příznivý vliv u suchých ekzémů a podráždění kůže chemickými látkami. Celkově je mýdlo Protektin vhodné pro vlhkou nebo mastnou pokožku. 100g.

Ruticelit
108 Kč / 135 Kč

Použití: Mýdlo Ruticelit je ze všech mýdel Pentagramu® nejuniverzálnější. Je vhodné je používat při jakémkoli začervenání a překrvení kůže, nebo naopak při její bledosti. Brání dalšímu rozvoji vitiliga. Harmonizuje funkci kůže jako celku. Celkově je mýdlo využitelné pro všechny typy pleti a při poruchách prokrvení kůže. 100g.